Kozmetika

Hĺbkové čistenie pleti

Naparovač - Otvára póry a dôkladne ich čistí. Zmäkčuje pokožku. Pára vniká do pórov, čistí pokožku od kožného mazu a zostatkov kozmetiky. Pomáha pleti vylučovať toxíny. Zrýchľuje prekrvenie a urýchľuje metabolizmus buniek.

 

Prístrojové ošerenie ozonizérom

Ozonizér je vysokofrekvenčný prístroj, používa sa na dezinfekciu pokožky po hĺbkovom čistení a účinné stiahnutie pórov. Má antiseptické a dezinfekčné účinky, ktoré sa skvele uplatňujú hlavne pri liečbe akné a zápalových procesoch.

 

Čistenie pleti kavitačným peeligom

Pôsobí hlavne na zrohovatené vrstvy kože. Pod vplyvom ultrazvukových vĺn s tekutinou nanesenou na kožu dochádza na tejto k vzniku bubliniek naplnených vzduchom. Týmto dochádza k odstraňovaniu odumretých buniek a tak sa z pokožky odstraňujú nečistoty a prebytočný kožný maz. Efekt je okamžite viditeľný.

 

Diamantová dermabrazia

Diamantová dermabrázia je bezbolestný mechanický peeling, ktorý odstraňuje povrchové vrstvy kože, škvrny, vrásky, jazvy a urýchľuje fyziologický proces kožnej obnovy. Efektívne pôsobí na vyhladzovanie vrások a zvýšenie tonusu kože, na omladenie pokožky tváre, krku a dekoltu.

 

Ošetrenie pleti ultrazvukom

kozmetická metóda, ktorej najdôležitejšou funkciou je prenos mechanickej energie do pokožky. Aplikácia ultrazvuku zrýchľuje metabolizmus a zlepšuje pleť. Ultrazvuk má vynikajúce výsledky v boji proti vráskam a jazvám nie len po akne ale aj pooperačných, napr. po cisárskom reze. Súvisí to z veľkým vplyvom ultrazvuku na pokožku.

 

Mezoterapia tváre

Bezihlová mezoterapia je veľmi účinnou, bezpečnou formou ošetrenia pokožky. Pleť sa po ošetrení mezoterapiou napne, je hydratovaná a šťavnatá. Do pleti sa rovnomerne injektuje gél s obsahom vitamínov, výživných látok a kyseliny hyalurónovej. Efektom mezoterapie je pevnejšia, elastickejšia a žiarivejšia pokožka, vypnutejší vzhľad kože, ktorý spôsobuje mladší vzhľad.

 

Mezoterapia tela

zlepšuje lymfatický a obehový systém, urýchľuje metabolizmus, rozjasňuje pokožku, má hydratačné účinky, redukuje celulitídu a prispieva k spaľovaniu tukov.

 

Depilácia voskom

Depilácia voskom je najpopulárnejšia metóda odstraňovania chĺpkov na tvári a tele. Jej efekt vydrží i niekoľko týždňov a pokožku zanecháva nádherne hladkú.

 

Depilácia cukrovou pastou

Táto metóda sa tiež považuje za menej bolestivú, pasta nepriľne na pokožku ako vosk, a keďže je rozpustná vo vode, dajú sa jej zvyšky ľahko umyť. Depilačná cukrová pasta má 100% prírodné zloženie a nespôsobuje alergické reakcie.

 

Brazílska depilácia

Ide o úplné odstránenie chĺpkov v intímnych oblastiach tela, tj. v oblasti genitálií. Pokiaľ začnete s takýmto typom depilácie napr. v zime, do leta je telo tak prispôsobené, že ochlpenie je úplne oslabené a vyrednuté.

 

Formovanie obočia

Na úpravu obočia používame pinzetu, možeme vytrhávať aj za pomoci depilačných voskov, ale nie za pomoci depilačných pásikov, a to z dôvodu povrchového podráždenia pokožky a nedostatočnému vytrhnutiu nežiadúcich chĺpkov.

 

Líčenie - denné, večerné a svadobné

 

Elektrokoagulácia – odstráňovanie kožných nerovností, bradavíc

Farbenie obočia

Farbenie rias

 

TOP