IPL procedúry

Ponúkame Vám IPL procedúry pomocou špičkového zariadenia EXILITE. Zariadenie vyniká vysokou efektivitou ošetrenia pri všetkých typoch
procedúr vďaka dokonalému systému oddelených pulzov, využiteľnou energiou až 66J, najrýchlejšiemu pulznému systému na trhu a chladením až
do -10 °C čím sa zaručuje takmer bezbolestná procedúra IPL.

 

IPL EXILITE - TRVALÁ EPILÁCIA

Intenzívne pulzné svetlo (IPL) EXILITE poskytuje najžiadanejšiu, najúčinnejšiu dostupnú depilačnú metódu na trhu. Dlhodobé odstránenie ochlpenia IPL pracuje na báze Intenzívneho Pulzného Svetla (IPL). Je to najnovšia technológia, ktorá bezpečne odstráni nežiadúce ochlpenie z akejkoľvek časti ľudského tela. Pulzné svetlo prenikne ku korienku chĺpku, reaguje s jeho farbivom a zmenou svetelného žiarenia na tepelnú energiu dochádza k zahriatiu vlasového korienka a jeho definitívnemu zničeniu. Pred a počas samotného zákroku sa nesmie depilovať voskom alebo pinzetou minimálne 30 dní a v ideálnom prípade oholiť ošetrovanú oblasť 48 hodín pred ošetrením. Pre dosiahnutie čo najlepšieho efektu je potrebné aspoň dva týždne sa neopaľovať v soláriu alebo na slnku a pred samotným zákrokom a po ňom dodržiavať fotoprotekciu pokožky, aby nevznikali nežiadúce pigmentácie. Epiláciu odporúčame opakovať 2 až 6 krát. Potrebná pauza medzi jednotlivými epiláciami IPL je 4 až 6 týždňov. Epilácia odstraňuje
nežiaduce ochlpenie natrvalo. V prípade negatívnych faktorov, ktoré ovplyvňujú rast chĺpkov ako napr. hormonálna nestabilita, alebo
gynekologické ochorenia nemusí byť výsledok 100%. V tomto prípade dochádza k odstráneniu asi 90% chĺpkov, pričom zostávajúce chĺpky zmenia
svoju hrúbku a farbu na bielu a stávajú sa takmer neviditeľnými. Počet ošetrení je individuálny podľa Vašich potrieb.

 

IPL EXILITE - FOTOOMLADENIE

Fotoomladenie pomocou intenzívneho pulzného svetla IPL zmierňuje viditeľné známky starnutia, navracia pleti hebkosť, jemnosť a sviežosť.
Ošetrenie IPL fotoomladením výrazné dlhodobo zlepšuje kvalitu pleti. Zároveň umožňuje odstránenie jemných vrások, zosvetliť pigmentové škvrny, uzavrieť rozšírené póry, odstrániť jazvy po akné a zmierniť rôzne nedokonalosti spôsobené narušením žiliek a kapilár. Fotoomladenie je možné prevádzať na tvári, aj na ostatných častiach tela obvykle vystavených slnku (krk, dekolt a ruky). Ošetrenie je v zásade bezbolestné, veľmi rýchle, trvá v závislosti od rozsahu od 5 do 30 minút. Po ošetrení necítite žiadnu bolesť, môžete sa okamžite zaradiť do bežného života.
Odporúčame 4 – 6 ošetrení. Intervaly medzi jednotlivými ošetreniami 1– 2 týždne. Počet ošetrení je vždy individuálny a nedá sa presne určiť.

 

IPL EXILITE - LIEČBA AKNÉ

Akné je jedno z najrozšírenejších kožných ochorení. Najčastejšie sa akné vyskytuje na miestach kde je najviac mazových žliaz a to: na tvári, chrbte a hrudníku. Veľmi účinnou novinkou v liečbe akné, je využitie intenzívneho pulzného svetla IPL pri ktorom dochádza k stimulácii kožného mazu. IPL pôsobí presne do vrstvy pokožky, kde vznikajú zápalové procesy. Zároveň dochádza k vylepšenie textúry kože a redukcii rozšírených pórov. Intenzívne pulzné svetlo IPL je najúčinnejšia forma liečby akné. Pre dosiahnutie čo najlepšieho efektu je dôležitá pravidelnosť. Odporúčame 2 ošetrenia týždenne po dobu 4 a 5 týždňov. Na udržiavanie odporúčame 1 až 2 ošetrenia za mesiac. Počet ošetrení a doba medzi jednotlivými ošetreniami je vždy individuálna a nedá sa presne určiť.

 

IPL EXILITE - ODSTRÁNENIE PIGMENTÁCIÍ

Pigmentové škvrny a farebné nerovnosti pleti na tvári či na rukách predstavujú kozmetický defekt. Vplyvom užívania hormonálnej antikoncepcie, či počas tehotenstva vplyvom vysokej hladiny ženského pohlavného hormónu estrogénu, niekedy v súvislosti s užívaním niektorých vnútorných, alebo vonkajších látok – kozmetika, parfémy, dochádza k tvorbe tmavých pigmentových škvŕn na miestach prístupných slnečnému žiareniu, teda na tvári, krku, niekedy na rukách alebo na dekolte. Podobný problém prichádza s vekom, teda pri starnutí kože spôsobenom slnečným žiarením.
Pomocou prístroja IPL je možné odstrániť pigmentové škvrny na tvári, dekolte alebo rukách.
Odporúčame 4 až 6 ošetrení. Intervaly medzi jednotlivými ošetreniami sú 2 až 4 týždne. Počet ošetrení a doba medzi jednotlivými ošetreniami je vždy individuálna a nedá sa presne určiť.

 

IPL EXILITE - ODSTRÁNENIE ŽILIEK

Najúčinejším spôsobom na odstránenie rozšírených cievok a zlepšenie textúry pokožky na tvári, na dekolte alebo iných častiach tela je použitie intenzívneho pulzného svetla IPL. Neželané cievne lézie – žilky a začervenanie kože možno prístrojom IPL úspešne redukovať. Je šetrný voči pokožke, nepoškodzuje okolité tkanivá a nepáli kožu. V súčasnosti je to najúspešnejšia metóda v oblasti estetickej medicíny.
Odporúčame 4 až 6 ošetrení. Intervaly medzi jednotlivými ošetreniami 2 až 4 týždne. Počet ošetrení a doba medzi jednotlivými ošetreniami je vždy individuálna a nedá sa presne určiť.

TOP