3D mihalnice

Prirodzené 3D mihalnice

Prirodzené 3D mihalnice Prírodné mihalnice sú predĺžené pridaním len jemných dĺžok a objemu. 3D mihalnice nie sú ani príliš dlhé, ani príliš tmavé, ani príliš husté a tak umožňujú prirodzený vzhľad. Sú vhodné pre tých, ktorí nechcú, aby 3D predĺženie mihalníc bolo viditeľné, ale chcú len decentné vyzdvihnutie svojich prirodzených rias.

 

 

Zmyselné 3D mihalnice

Zmyselné 3d mihalnice Dlhšie 3D mihalnice sú umiestnené na vonkajšie kútiky očí, čím zdôrazňujú šírku očí a tak vytvoria „mačací pohľad“. Sú vhodne pre tým, ktorí chcú dosiahnuť zmyselný a exotický vzhľad. Pokiaľ chcete docieliť práve tento efekt, tak tento typ je určený pre vás.

 

 

Rozkošné 3D mihalnice

Rozkošné 3d mihalnice Dlhšie 3D mihalnice sú umiestnené do stredu oka. Oči tak vyzerajú väčšie, guľaté a otvorené. Vhodné pre tých, ktorý chcú pôsobiť bábikovsky rozkošne, babydoll efekt.

 

 

Výrazné 3D mihalnice

3D mihalnice výrazné, 3D mihalnice sú dlhé, vytočené a husté takmer po celej šírke očného viečka, čo dodá očiam hĺbku a dramatický vzhľad. Tento typ je vhodný pre tých, ktorí chcú veľmi výrazný, atraktívny vzhľad.

 

TOP